RECIPE DEMO

We will go through healthy recipes together to prepare for your family and friends.

Examples:

Prepare a three course meal
Learning new interesting breakfast options
Recipes to bring home
Nutritional values and benefits of the food we prepared

Cost:

*Depending on the recipes we decide to prepare. We will create a recipe plan according to what you wish to learn most; whether it’s smoothies, juices, snacks or the healthiest and most delicious three course meal for you to prepare for your friends and family.

Estimate for 2 hours:

Private – US$95 p/p
Double – US$80 p/p
Groups of 3 or more – US$50 p/p